Bo „słowo” to było tylko to co się znakami kreśliło

Informacje:

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu:


Ono rozwija się samoistnie, holograficznie powtarza się uniwersalny układ relacji. Uśmiechnięta Matryca jest stanem wewnętrznego świata człowieka, który zrozumiał plastyczną rzeczywistość Macierzy. Jest holograficznym, fraktalnym ekranem, żyjącą strukturą para-neuronowych relacji, która odbija nasze wewnętrzne stany duszy.

Termin ten w żadnym wypadku nie określał rasy, lecz wartości duchowe; podobnie Juliusz Słowacki mówił arystokracji ducha. Staje się arya - co w sanskrycie znaczy: ten, który uprawia (duszę jak) ziemię, walczy i wspina się na szczyty… Rozpala naszą wolę, spala nieczyste myśli i pożądania.

Agni to ogień wewnętrzny, który nas trawi, gdy cierpimy z powodu niewiedzy. Pośredni świat energii oraz niebiański świat światła nie są bezpośrednio dostępne naszym zmysłom. Światło kwantów, poruszające się skokowo, jest światłem wtórnym, wytworem Świadomości.

Wisznu to cały wszechświat (wszystkie wszechświaty), jego pierwotną wibracją (OM, Słowem) jest Saraswati, Rudra to promieniowanie kosmiczne, itd. Nasze istnienie zawdzięczamy Indrze, sile elektryczności, który pokonał Wrytrę w zaciętej walce. Oznacza prawdziwe poznanie, nie zaś powstałe w kali-judze - wieku ciemności martwe obyczaje.

Bo „słowo” to było tylko to, co się znakami kreśliło, a nie to z gadki. Nie jest wstydem przyznać się do błędu - wstydem jest tkwić w ignorancji błędu ! Łączymy więc tradycję z nauką lub powtórką słownictwa związanego z figurami geometrycznymi.

Z tej właśnie okazji mam dla Was dwie propozycje: Wysyp pomysłów na udekorowanie klasy znajduje się właśnie TUTAJ. Może on stworzyć portret psychologiczny na podstawie analizy pisma poszukiwanego.

Grafolog analizuje też anonimy, aby pomóc określić osobowość poszukiwanego przez policję przestępcy. Tych poszczególnych wyznaczników może być mnóstwo.


Copyright © 2018 Www.twojeanonse.com