Seks ogłoszenia


W niedługim czasie M3 zjawiła się w naszym mieszkaniu. To było moje pierwsze doznanie seksualne (pierwsze z bardzo wielu). Chłopcy się przestraszyli i uciekli drugą stroną żyta a ja tak leżałam jeszcze przez kilka minut.

Ok, powiedział Kamil, zamienili się miejscami. Czasami też bolało, czasami nawet bardzo bolało, ale ten ból … był super. - tak skarbie, właśnie tak (Kamil coraz szybciej mi to robił).

On natomiast zaczął jak szalony dotykać i pieścić mi całe już nóżki. Teraz to dopiero się wstydziłam, byłam oblana rumieńcami i było mi bardzo gorąco. Zadarł mi sukienkę już bardzo wysoko i zostawił już ją na moim brzuszku.

- nie, zostawcie mnie, ja się wstydzę. Kamil zaczął dotykać moje łydki, masował je delikatnie robiąc to coraz wyżej. Musieli to sobie już chyba wcześniej zaplanować, bo bez słowa robili wszystko jak by wiedzieli, co i jak.

Powiedziałam, że czas wracać i wstałam, lecz oni chcieli koniecznie bym jeszcze została. Mieliśmy sporo czasu, więc zaczęliśmy rozmawiać i lepiej się poznawać. Moja koleżanka Kasia tym razem liczyła do 100 a reszta się chowała.

Mimo iż byli starsi świetnie się z nami dogadywali, szczególnie Kamil. Szybko się zapoznaliśmy i wspólnie bawiliśmy. Po wszystkim wtuleni w siebie ja z ręką w szparce Agnieszki ona z ręką na moim penisie zasnęliśmy jak dwa malutkie kocięta..

QW tym momęcie pomyslałem sobie że będzie ciekawie i zapytałem. I muszę przyznać że całkiem dobrze się wyrobiła dziewczyna.. około 175cm brązowe oczy włosy ciemny bląd ciało ani za szczupłe ani za grube dziewczyna w sam raz.

Zobacz również:

Copyright © 2018 Www.twojeanonse.com